Українська розвідка рекомендує жителям тимчасово окупованого Криму триматися подалі від військових об’єктів

Дата: 30.04.2023
Автор:

У відповідь за атаку на Умані та інші мирні міста України ЗСУ "хірургічно точно" знищили близько 40 тисяч тонн горючого для рашистських кораблів на базі в тимчасово окупованому Севастополі. Жодного цивільного при цьому українці не зачепили...

Українська військова розвідка після пожежі на нафтобазі у Севастополі рекомендує жителям тимчасово окупованого Криму не знаходитися поряд з військовими об’єктами.

Джерело: представник ГУР Андрій Юсов

Деталі: У ГУР уточнили, що вибух на російській нафтобазі в окупованому Севастополі знищив понад 10 резервуарів з нафтопродуктами місткістю 40 тисяч тонн.

За словами Юсова, нафтопродукти були призначені для Чорноморського флоту держави-агресора.

Пряма мова Юсова: “Бавовна” у Севастополі — Божа кара, зокрема за вбитих цивільних громадян в Умані, серед яких є п’ятеро дітей. Ця кара буде довготривалою.

Усім мешканцям тимчасово окупованого Криму бажано найближчим часом не знаходитися поряд з військовими об’єктами та об’єктами, що забезпечують армію агресора”.

Передісторія: Так званий “губернатор Севастополя” Михайло Развожаєв повідомив уночі 29 квітня, що в Козачій бухті горить резервуар із паливом, причиною пожежі, за його словами, стало влучання безпілотника.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру