Книги – поштою

Дата: 05.10.2011
Автор:

Видання Історичного клубу “Холодний Яр”, які можна придбати, здійснивши передоплату.

Роман Коваль, “І стеком, і шаблею”
(Київ – Вінниця: ДП “Державна картографічна фабрика”, 2011; 472 с., іл., тверда повноколірна палітурка, формат – альбомний, папір – крейдований, друк – кольоровий) – 150 грн.

У дослідженні йдеться про Михайла Гаврилка – скульптора, художника, поета, творця і чотаря УСС, повстанського отамана.
У цій книзі вміщено понад 600 листівок і фотографій, більшість з яких оприлюднюється вперше. В додатках до книги – близько сотні документів, більшість з яких також вперше вводиться в науковий обіг.

Юрій Горліс-Горський. “Холодний Яр: спомини осавула 1-го куреня полку гайдамаків Холодного Яру” (Київ – Вінниця: ДП “Державна картографічна фабрика”.

70 грн.

Про боротьбу за Українську державу під жовто-блакитним прапором УНР та чорним прапором Холодного Яру, на якому було написано: “Воля України – або смерть!”.

У новому, 12-му, виданні вперше опубліковано всі відомі звернення холодноярців за 1919 – 1921 рр., які підтверджують документальність твору.

В додатках читач зможе знайти і свідчення очевидців про московські злочини в Україні, нові дослідження про отаманів Клепачів, Олександра Квашу, Прокопа Пономаренка, інших повстанців, нарис про долю Лариси Янг, дочки Юрія Горліса-Горського, матеріал про вшанування отаманів Василя Чучупака, Пилипа Хмари, Чорного Ворона (Миколи Скляра), Ларіона Загороднього їхніми духовними нащадками.
Події ілюструють 177 фотографій, з них низка досі невідомих. Всього у книзі 512 сторінок. Палітурка повнокольорова, тверда.
Редактор-упорядник та автор передмови Роман Коваль.

Петро Дяченко. Чорні запорожці: спогади командира полку Чорних запорожців Армії УНР. (Київ – Вінниця: Стікс, 2010; 448 с. іл., тверда повноколірна обкладинка, карти, схеми) – 70 грн.

У спогадах йдеться про збройну боротьбу за Українську державу в 1918 – 1920 роках, зокрема бої на Чернігівщині та Харківщині, трагедію Петра Болбочана, відступ у Румунію і наступ із Заліщиків на Київ, звільнення столиці та втрата її, Перший зимовий похід Армії УНР, наступ осені 1920 року, відступ за Збруч та багато інших подій.

Основний масив спогадів – це детальний опис боїв проти більшовиків, махновців та денікінців.Події відбуваються на території сучасних Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей, а також у Румунії.

«Іван Ремболович» Роман Коваль :  У книзі йдеться про Івана Ремболовича– отамана півсотні Вільного козацтва на Чернігівщині в 1918р., учасника Другого зимового походу  Української  повстанської армії в листопаді 1912р., підполковника Армії Української Народної республіки, сотника дивізії «Галичина» , учасника підпілля ОУН на Прикарпатті у 1944-1949 роках.

Події відбуваються в Києві та на території сучасних Дніпрпетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Чернігівської областей, а також у Криму, на Холмщині, в Надсянні, Німеччині, Польщі та Чехії.

Рекомендовоно Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних  закладах України.

Ціна: 60грн

«Отаман Зелений» Роман Коваль: У книзі розповідається про отамана Дніпрвської повстанської дивізії Зеленого (Данила Терпила), його драматичні стосунки із Симоном Петлюрою, боротьбу проти Красної армії та денікінців у 1919-1921 роках.

Події відбуваються в Києві та на території сучасних Київської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької та Львівської областей, а також у Росії.

Рекомендовоно Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.

Ціна:70грн

 

«Кармелюки» Роман Коваль: Це книжка спогадів старшин Армії УНР про Кармелюцький курінь, який згодом переріс у Кармелюцький полк. У збірці вперше опубліковано невідомий досі «Короткий нарис історії Запорозького куреня ім. отамана Янка Кармелюка», а також нариси Романа Коваля про старшин-кармелюківців і документи про цю частину.

Події відбуваються в Києві, Бессарабії, Білгородщині, Придністров`ї, Румунії та на території сучасних Вінницької, Житомирської, івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської і Чернівецької областей України та Курської області Російської Федерації.

Рекомендовоно Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.

Ціна:60грн

«Чорний Ворон» Роман Коваль: Це книжка про отаманів, які мали одне повстанське псевдо–Чорний Ворон. Боролися вони в добу Української Народної Республіки.

То були роки, коли поля пшениці витоптували закривавлені коні, а села перетворювалися на кладовища. То був час, коли в Україну прийшли москалі із суворими обличчями. Вони хотіли відібрати у нас Батьківщину. Ми ж мусили захистити своє право на буття.

Події відбуваються на території сучасних Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької і Черкаської областей України, в Польщі та Чехословацькій Республіці.

Рекомендовоно Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.

Ціна: 30грн

«Свято, що кличе до бою» Роман Коваль : 20-21 квітня 2013р. на батьківщині Богдана Хмельницького, Максима Залізняка та Василя Чучупака українці з різних куточків України та з-за кордону склали шану борцям за волю різних епох. Вшанування перетворилося на свято українського духу та соборності.

У фотоальбомі зафіксовано найяскравіші миті святкування, оприлюднено відгуки учасників та подано історію вшанувань у Холодному Яру.

Рекомендовоно Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.

Ціна: 75грн

« Історія України-Русі» Микола Аркас : у книжці висвітлено всю історію українського народу до початку ХХ століття. Це репринтне перевидання 2-го (поза цензурного) видання «Історії України-Русі» Миколи Аркаса , яке вийшло у Кракові 1912 року. Готував його Василь Доманицький , редактор 1-го видання , а по його смерті та смерті автора завершили Богдан Лепкий та В`ячеслав Липинський.

Більшу частину накладу 2-го, краківського, видання було спалено російськими  військами під час Першої світової війни, відтак воно стало бібліографічною рідкістю.

На переконання Євгена Чикаленка, «Історія України-Русі» після «Кобзаря» є найкориснішою книжкою.

Ціна:70грн

Замовлення за телефонами:

(0472) 31-29-74

(067) 238-47-57

(067)470-94-93

E-mail: cossack_land@i.ua

ЧГО “Вільне Козацтво Холодного Яру”

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Сторінка 1 з 11

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 20 від червень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру