Українець здобув у Токіо історичну “золоту” перемогу на першому Чемпіонаті світу з паркуру

Дата: 17.10.2022
Автор:

Про це пише Fineplay.me

Українець  виграв у дисципліні на швидкість. У фіналі Богдан пройшов дистанцію за 25,25 секунд.

Другим став італієць Андреа Консоліні (25,84), третім — нідерландець Тангі ван Схінген (26,37).

Найкращі паркуристи світу: українець, італієць та нідерландець

Це був перший Чемпіонат світу з паркуру в історії, тому українець виборов історичне золото.

Богдан Колмаков родом з Олександрії на Кіровоградщині. За нього палко вболівали його земляки і всі українці.

В Олександрійській міській раді привітали спортсмена і написали, що «золота медаль всесвітнього чемпіонату їде до Олександрії».

Відзначимо, що паркур — вид спорту, що ґрунтується на швидкісному переміщенні та подоланні перешкод. Очікується, що в майбутньому паркур буде внесено до програми Олімпіади.

Нагадаємо, що у липні Богдан Колмаков виборов перше в історії «золото» Всесвітніх ігор-2022 у паркурі.

Також нещодавно повідомлялося, що український гімнаст Ілля Ковтун завоював золото на Кубку світового виклику.