ЗСУ успішно продовжують контрнаступ на Півдні

Дата: 03.10.2022
Автор:

В оперативному командуванні «Південь» заявляють про успіхи ЗСУ на півдні, повідомляє “Радіо Свобода”.

«Ситуація – складна і напружена. обстановка змінюється дуже динамічно. Про успіхи поки звітувати зарано. Але маленький анонс – успіхи є», – заявила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру ОК «Південь» Наталя Гуменюк в ефірі національного телемарафону.

За її словами, зберігається тенденція з накопичення сил противника на південному напрямку.

«Зараз вони маневрують, продовжують переформатовуватись. Тому що завданні нами удари для них є досить суттєвими і відчутними. Вони намагаються підтягувати і поповнення втому числі. Поки що воно не суттєве, оскільки транспортні артерії ми тримаємо під вогневим контролем», – додала Гуменюк.

Раніше у соцмережах повідомили про звільнення села Хрещенівка в Нововоронцовському районі Херсонської області. З’явилися фото з українськими захисниками з прапором України на околицях Хрещенівки. Офіційно ці дані у ЗСУ  не підтвердили.

Наприкінці вересня у Пентагоні заявили, що українські військові продовжують «цілеспрямований рух вперед», російські сили на півдні та півночі обороняються.

Експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що поразка російських військ у Лимані свідчить про те, що утримання позицій у Луганській області хвилює Володимира Путіна значно менше, ніж південь України.

Радіо Свобода

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру