“Холодний Яр живий – ворог мертвий”. На снаряді ударного безпілотника ЗСУ розмістили цитату холодноярця “Історика”

Дата: 03.10.2022
Автор:
Цитати полеглих українських воїнів розмістили на 5 снарядах, з якими будуть працювати оператори БПЛА Punisher. Щоб навіть після загибелі їхні імена та слова продовжувати свою справу. Несли покарання ворогу та відвойовували нашу землю. Один із нарядів – з цитатою новітнього Холодноярця, організатора вишколів для молоді “Поклик Яру” Павла Наконечного (Добротворського), який мав позивний “Історик”, повідомляє “Козацький край”.
“Це війна. І на ній будуть вмирати. І, може, я теж помру. Проте я психологічно готовий прийняти смерть і хочу, щоб я не мав страху в цей момент. Щоб ka*aп не бачив, як я боюсь. У загальній історії Держави я – тільки елемент, як і всі ми. І загибель зараз – це честь. Ми станемо прикладами для наступних. Як для нас зараз холодноярці. Я можу загинути і все. Як і ти, і наші батьки. В бою або під завалами знищених будівель. Проте зараз, поки живий – борись і вчись…” – написав “Історик” в одному з останніх дописів у соцмережах. На снаряді бойового безпілотника розмістили інший його вислів: “Холодний Яр живий – ворог мертвий”. Малося на увазі те, що ідеї Холодного Яру, який не терпів жодного ворога на своїй землі,  досі живі, а отже згинуть усі вороги, які пробують завоювати українську землю…

 Павло Наконечний (Добротворський) – засновник молодіжної ГО Поклик Яру. Левову частку свого життя він віддавав національно-патріотичному вихованню. Зокрема, організації літніх таборів, масштабних меморіальних заходів про холодноярців. Навіть у цьому році зумів проводити набір на вишколи з домедичної допомоги, залишаючись на передку.
Був небайдужим активістом й нетерпимим до лицемір’я чи несправедливості. Завдяки ньому стали реальністю сотні акцій і тисячі хороших справ.
У грудні 2021 року Павло завершив магістратуру на історичному факультеті НПУ ім. М. П. Драгоманова. Розумів минуле держави і цьому навчав дітей.
У перший день повномасштабного російського вторгнення пішов у військо. Служив у лавах Сил Спецоперацій. 18 червня загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині від артилерійського обстрілу. 25 років назавжди…

"Історик" на фронті, весна 2022 року

“Несемо вибухову “турботу” окупантам з вашими привітами” – таке гасло Boomboard – платформи, де можна не тільки задонатити на БПЛА, щоб наблизити нашу перемогу над ворогом, а й особисто передати «теплий привіт» окупантам. Обрати свій варіант «вітання»  (текст, стікер, мем або VIP-привіт): https://theboomboard.com/
Ціль Boomboard: “зібрати 200 000 $ на виготовлення 4-х комплексів ударного дрона Punisher, які допоможуть окупантам знайти затишний прихисток на рівні двох метрів під землею нашої Батьківщини. Після завершення збору коштів меми, написи чи стікери тих, хто задонатив, будуть нанесені на снаряди, а ви зможете отримати відео-підтвердження.
         Перший український багаторазовий ударний дрон Punisher (з англійської “каратель, месник”) – розроблений ветеранами ЗСУ ще у 2016 році для спеціальної розвідки та завдання високоточних ударів по захищених військових об’єктах в глибокому тилу ворога. Комплекс використовують мобільні та автономні підрозділи, які направляють дрон далеко за лінію фронту. Проникаючи через зону дії ППО противника, він працює там, де ніхто цього не чекає.
Попри те, що дрони вже не раз проявляли себе на полі бою та завдавали ворогу значних втрат, для громадськості ще донедавна проєкт був засекреченим. З лютого 2022 року дрони вийшли “в серію”, а розробники дещо привідкрили інформацію про свою розробку. Тепер на їхнє виробництво збирають гроші знаменитий співак родом з Черкас Андрій Хливнюк, українські айтівці та навіть відомий виробник аксесуарів із шовку.
        Успішні операції операторів Punisher дають можливість очистити небо, для роботи у ньому штурмової авіації та Байрактарів. Тому що одним із його завдань є знищення станцій радіоелектронної боротьби та розвідки, систем ППО. Десятки підрозділів відібрані та очікують на можливість отримати комплекс в роботу. Чотири групи операторів з військовослужбовців, які пройшли спеціальну підготовку та відбір, передадуть “привіти” українців окупантам.
Збір проводиться благодійною ініціативою Frontline.Care разом з українською компанією військових технологій UA Dynamics та креативною агенцією SHOTS .

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру