Глава Пентагону констатує:українці успішно змінили динаміку на полі бою

Дата: 03.10.2022
Автор:

Міністр оборони США Ллойд Остін вважає, що Україна “досягає прогресу” в Херсонській області, продовжуючи протистояти російському вторгненню, і додав, що відбулися “певні зміни в динаміці бойових дій”.

Про це, як пише “Європейська правда“, він сказав в інтерв’ю CNN.

Остін пояснив цю зміну майстерністю українських солдатів і стратегічним використанням ними зброї, наданої союзниками США і НАТО, зокрема, високомобільних зенітно-ракетних комплексів (HIMARS).

“Те, що ми спостерігаємо зараз, є своєрідною зміною динаміки на полі бою”, – сказав Остін. “Вони дуже, дуже добре попрацювали в районі Харкова і рухаються, щоб скористатися можливостями, які з’явилися. Бої в Херсонській області йдуть трохи повільніше, але вони просуваються вперед” – зазначив він.

Остін зазначив, що українські сили використовують “такі технології, як HIMARS” і застосовують їх у “правильний спосіб” для “проведення атак на такі об’єкти, як склади матеріально-технічного забезпечення і командні пункти, що забирає значні можливості у росіян”.

Таким чином, українці “змінили динаміку, і це створило можливість для них маневрувати”, додав він.

“Українці вразили світ своєю здатністю дати відсіч, здатністю проявляти ініціативу, своєю відданістю захисту демократії. І ця готовність боротися згуртувала міжнародне співтовариство в прагненні надати їм безпекову допомогу, щоб вони могли продовжувати боротися” – додав глава Пентагону.

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін засудив заяви Росії про можливе використання ядерної зброї та наголосив, що він передавав російському візаві Сєргєю Шойгу попередження про можливі наслідки такого кроку.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру