Українські спортсменки вибороли “золото” на змаганнях у Польщі і “срібло” – у Німеччині

Дата: 10.09.2020
Автор:

Юлія Левченко стала абсолютною переможницею спортивних змагань у Польщі

Українські легкоатлетки взяли участь в престижному турнірі Меморіал Каміли Сколімовської, який проходить в Польщі.

Як повідомляє джерело Metaratings, у стрибках у висоту перше місце впевнено посіла українська спортсменка Юлія Левченко. Вона змогла показати кращий результат серед учасниць – 1,92 метра, що є повторенням рекорду турніру. На жаль, поліпшити рекорд в подальших спробах українці не вдалося.

Друге місце також дісталося українській стрибунці Ірині Геращенко. Їй підкорилася висота 1,89 метра, що стало найкращим її результатом в сезоні.

Решта наших дівчат, що брали участь в турнірі, призових місць зайняти не змогли. У тих же стрибках в висоту Оксана Окунєва зайняла четверте місце, а в бігу з бар’єрами на 100 метрів Анна Плотіцина показала п’ятий результат.

Тріумфальний стрибок українки Марини Бех-Романчук на змаганнях у німецькому Дессау

Тим часом, у німецькому Дессау в змаганнях зі стрибків у довжину українка Марина Бех-Романчук посіла призове місце, передає УНН з посиланням на сайт ФЛАУ.

Марина Бех-Романчук посіла друге місце зі стрибків у довжину. У найкращій зі спроб вона показала 6,85 м, повторивши свій найкращий результат нинішнього сезону. Перемогла і очолила світовий топ-лист німкеня Малайка Міхамбо (7,03 м). Білоруска Настасья Мірончик-Іванова третя (6,72 м).

Крім того відзначимо, що Ольга Ляхова виступала на дистанції 800 метрів, проте не змогла фінішувати, а Вікторія Ткачук у Роверето долала 400 метрів. З результатом 53,53 с вона шоста.

Як раніше писав УНН, ще дві українки тріумфували на етапі “Діамантової ліги” у шведському Стокгольмі