У Ізмаїлі розпочали будівництво рекордно великої баржі для річкового флоту України

Дата: 06.04.2020
Автор:

 

Ізмаїльські підприємства приступили до будівництва найбільшої за своїми характеристиками 128-метрової баржі для Світловодського річкового терміналу.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію ГО СП “Дунайсудносервіс”.

Підприємства, які займаються будівництвом – “Дунайсудносервіс” і “Дунайсудноремонт” – кажуть, що це буде найбільша баржа в історії: її вантажопідйомність становить 6000 тонн, подібних барж в Україні раніше не будували, – відзначають у компанії.

Директор ПрАТ “Дунайсудносервіс” Станіслав Чімбер зазначив, що до теперішнього часу  завод будував баржі меншою вантажопідйомності – місткістю 1000 тонн довжиною 73 м з осадкою 1,80 м, тому замовлення, стане важливим і якісно новим етапом розвитку підприємства.

“Після 2-х років роботи пілотного проекту з 2-ма буксирами і 4 баржами ми зробили новий крок у розвитку нашого річкового флоту – розмістили замовлення на будівництво нової баржі – найбільшої за своїми характеристиками баржі на річках України та, можливо, не тільки в Україні”, – зазначив директор компанії “Гермес-Трейдинг” Юрій Скічко, співзасновник холдингу “АгроВіста”, в який входить Світловодський термінал.

Економічна правда

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру