Підлість окупантів: проросійські бойовики зайшли на залишені позиції ООС у зоні розведення і влаштували “шоу” для ОБСЄ

Дата: 27.01.2020
Автор:

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін постійно фіксує підлі витівки ворогів, не здатних воювати чесно...

Російські гібридні війська зайшли на колишні позиції Об’єднаних сил на ділянці розведення біля Петрівського та відкрили показовий вогонь трасуючими кулями по своїх же позиціях.

Як повідомляє “Новинарня“, про це в понеділок, 27 січня, інформують у пресцентрі штабу Операції Об’єднаних сил.

Так, Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін звітує, що зафіксувала дії збройних формувань Російської Федерації щодо імітації порушення розведення сил та засобів у межах ділянки розведення № 3 Петрівське.

“Озброєні члени збройних формувань Російської Федерації, використовуючи рельєф місцевості та високу рослинність, зайшли на ділянку розведення на місця позицій підрозділів Об’єднаних сил, які були вивільнені при розведенні, та відкрили показовий вогонь трасуючими кулями у бік збройних формувань Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що все відбувалось на відстані 250 метрів від відеокамери спостереження ОБСЄ, яка, на думку представників збройних формувань Російської Федерації, має надати безапеляційні докази факту порушення розведення сил та засобів з боку Збройних сил України.

“Метою таких дій може бути загострення ситуації на ділянці розведення, яка у подальшому може призвести до повернення військ на вихідні позиції до розведення або зайняття нових вигідних рубежів збройними формуваннями РФ у зазначеному районі”, – наголошують в УС СЦКК.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру