Розведення у зоні ООС: у Золотому скасовують “жовтий” режим

Дата: 02.11.2019
Автор:

Пес із Золотого тулиться до ніг українського патрульного. 2 листопада, фото зроблене ветераном АТО Юлією Толопою (позивний "Валькірія")

У неділю, 3 листопада буде скасовано режим обмежень на переміщення цивільних в районі розведення в селищі Золоте Луганської області – так званий “жовтий” режим.

Про це 2 листопада заявив на брифінгу в Золотому командувач оперативно-тактичного угруповання “Північ” Олег Мікац, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Починаючи із завтрашнього дня (3 листопада) тут можна буде вільно переміщатися – відповідно виконувати всі заходи, які необхідно як для місцевого населення, так і волонтерів, журналістів та інших”, – сказав генерал Мікац.

Він також повідомив журналістам, що в районі вже 12-й день не було жодного порушення режиму припинення вогню.

У свою чергу керівник української сторони СЦКК Олександр Борщевський поінформував, що о 12.00 почнеться розмінування території у зоні розведення і демонтаж фортифікаційних споруд. Надалі намічено нарешті відкрити в цьому районі автомобільно-пішохідний КПВВ.

За словами Борщевського, СЦКК контролює ситуацію за допомогою чотирьох відеокамер, забезпечено також цілодобове чергування офіцерів СЦКК для контролю, ведеться відеофотофіксація співробітниками.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру