Співачка з Кубані позбулася російського громадянства, щоб отримати громадянство України

Дата: 20.10.2019
Автор:

Солістка гурту YUKO Юлія Юріна розповіла, що отримала українське громадянство. Про це вона заявила в інтерв’ю телепрограмі “Світське життя” з Катею Осадчою, передають Патріоти України.

За словами співачки, вона отримала посвідку на проживання в Україні. Вона зазначила, що документ вона робила три роки без будь-якої допомоги. Крім того, вона нагадала Сергію Притулі, що він обіцяв їй допомогти прискорити отримання українського громадянства.

Варто зазначити, що все почалося з того, що гурт YUKO брав участь у Національному відборі на Євробачення-2019. Тоді Притула на сцені запитав у Юлії: якщо їх група переможе у нацвідборі, чи вона хоче отримати українське громадянство, враховуючи, що тоді вона була з російським паспортом. Ще того вечора Юлія заявила, що хоче змінити своє громадянство. Крім того, вона здивувала всіх своєю чистою українською мовою. Тоді вона розповіла, що є громадянкою Росії, але вже кілька років проживає на території України.

Свого часу уродженка курортної Анапи цілеспрямовано приїхала до Києва з рідної Кубані – щоб вивчати українский фольклор.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру