Українські футболісти перемогли чемпіона Європи – Португалію, і вийшли на Євро-2020

Дата: 14.10.2019
Автор:
Збірна України з футболу пробилася на чемпіонат Європи-2020. У День захисинка України, на Покрову 14 жовтня в домашньому матчі українці обіграли діючих чемпіонів Європи збірну Португалії з рахунком 2:1.

Для виходу на європейську першість українцям вистачило б і нічийного результату з Португалією, однак команда Андрія Шевченка виграла у головного фаворита своєї відбіркової групи і гарантувала собі перше місце в ній.

Ще в першому таймі голами у складі збірної України відзначилися Яремчук і Ярмоленко, хоча ще до перерви і третій м’яч міг побувати у воротах гостей.

Після перерви португальці активізувалися і змогли скоротити відставання на 73-й хвилині, коли з пенальті відзначився Роналду. Відзначимо, що 11-метровий був призначений за гру рукою Степаненка в штрафній, за що українець отримав другу жовту картку і був видалений.

Таким чином, Україна вийшла на Євро-2020 з першого місця в групі. Попереду в українців матч з сербами, який вже нічого не вирішує.