У Черкасах розпочали серійний випуск бронемашин “Барс-8″, прийнятих на озброєння ЗСУ

Дата: 08.08.2019
Автор:

Нещодавно прийнятий (після дворічних випробувань) на озброєння ЗCУ, легкий тактичний броньований автомобіль «Барс-8» нарешті пішов у серійне виробництво – на заводі у Черкасах вже збирають першу партію з шести бронемашин.

Про це повідомляє “Козацький край” з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Перше замовлення складає шість бронемашин, які збиратимуть на Черкаському автозаводі компанії «Богдан Моторс» три місяці – по дві машини на місяць, одночасно із виробництвом іншої автомобільної техніки на замовлення Міноборони.

Нагадаємо, що «Барс-8» стала другою бронемашиною в Україні після бронеавтомобіля «Козак-2» від НВО «Практика», яка пройшла програму державних випробувань. «Барс-8» побудований на базі шасі Dodge Ram, оснащується 6,7 л дизельним двигуном Cummins потужністю 385 к.с.

Окрім власно модифікації багатоцільового бронеавтомобіля, виробник пропонує широку лінійку спеціальних машин на цій базі, зокрема вже були продемонстровані та випробувані – машина артрозвідки «Барс-8АР» та вогнева машина 120-мм мінометного комплексу UKR-MMС.

Конструкцією бронеавтомобіля передбачено встановлення системи пуску димових гранат, засобів зв’язку та навігації, приладів нічного та денного спостереження, системи регулювання тиску в шинах, системи пожежогасіння моторного відділення, засобів маскування, протиосколкового підбою корпусу, автономної кліматичної системи та іншого обладнання.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру