Українську поліцію озброюють пістолетами-кулеметами МР-5

Дата: 15.05.2019
Автор:

Українські поліцейські, яких залучають до заходів щодо забезпечення публічної безпеки та правопорядку, отримають пістолети-кулемети МР-5.

Про це 15 травня заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв, повідомляють Патріоти України. Під час презентації нового озброєння він підкреслив, що питання переозброєння відомства є одним з пріоритетних.

Досі поліцейські несли службу з бойовим автоматом моделі Калашникова, але завдання поліцейських відрізняються від завдань підрозділів Збройних Сил, які обороняють державу і протидіють збройному опору.

“Автомат Калашникова – це зброя, яка потрібна солдату в армії. Він призначений для того, щоб знищувати. Новий вид зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайню міру, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності”, – заявив глава Нацполіції..

Пістолет-кулемет МР-5 розроблений німецькими конструкторами фірми Heckler & Koch. Нині використовується правоохоронними органами та загонами спеціального призначення у понад 50 країнах світу. Найвідоміша контртерористична операція, в якій було задіяно цю зброю — Операція «Німрод». 30 квітня 1980 року, у Великій Британії, бійці британського спецназу SAS, озброєні MP5, здійснили успішний штурм будівлі Іранського посольства в Лондоні, захопленого терористами.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру