У столичному Музеї Ханенків відбулася перша презентація книги «Це теж зробила вона». Це вже друга ілюстрована книга проекту, адресована дітям і підліткам. Ініціатори проекту ставили за мету донести до читачів інформацію про видатних українок усіх часів. Кожен із розворотів книги містить окрему історію — ілюстрацію та біографічний текст. У двох книгах – історія більше 100 українок…
Серед найвидатніших жінок України, інформацію про яких розміщено у другому виданні, – Надія Суровцева, українська громадська діячка, журналістка, редакторка іншомовних видань Міністерства закордонних справ Української Народної Республіки. Також – перекладач, автор мемуарів, за фахом – історик. Доктор філософії.
Ще під час навчання на історико-філологічному факультеті Петербурзького університету Суровцева брала участь в українському студентському житті. В часі після революції 1917 року працювала в Українській Центральній Раді та в секретаріаті Міністерства закордонних справ УНР, де редагувала іншомовні видання. Після поразки Визвольних змагань емігрувала до Австрії. Навчалася на філософському факультеті Віденського університету, після закінчення якого захистила дисертацію на тему «Богдан Хмельницький та ідея української державності». Сумуючи за Вітчизною, мала необережність повернутися з-за кордону – звинувачена в українському націоналізмі, провела у застінках радянських концтаборів 27 років (1927-54 рр)! Після звільнення, останні три десятиліття свого життя жила в Умані на Черкащині, примудряючись навіть під пильним наглядом КГБ навчати місцеву інтелігенцію патріотизму й любові до України…
У книзі «Це теж зробила вона» публікація, присвячена Надії Суровцевій, зроблена відомою сучасною уманчанкою – письменницею, поетесою, художницею та педагогом Мариною Павленко, відомою далеко за межами рідної Черкащини як переможець безлічі творчих конкурсів. Цікаво, що навіть ілюстрацію до цієї історії зробила художниця родом з Умані – Ольга Музиченко…