З космодрому НАСА запустили ракету, виготовлену за участю України

Дата: 18.11.2018
Автор:

З космодрому НАСА “Уоллопс Айленд” (штат Вірджинія, США) здійснений запуск ракети-носія “Антарес”, виготовленої за участю українських підприємств.

Про це повідомив у Facebook посол України в США Валерій Чалий.

Він уточнив, що ця ракета має доставити вантажний модуль “Сігнус” до Міжнародної космічної станції.

“”Антарес” створений американською корпорацією “Орбітал АТК” за участю іноземних партнерів, у т.ч. низки українських підприємств. Так, головна конструкція першої ступені ракети розроблена конструкторським бюро “Південне” та виготовлена на “Південному машинобудівному заводі ім. Макарова” у співпраці з українськими підприємствами “Хартрон-АРКОС”, “Хартрон-ЮКОМ”, “РАПІД” та ін. Українські фахівці брали активну участь у випробуваннях “Антареса”, які проводилися в США”, – зазначив Чалий.

Він додав, що в червні 2018 року американська компанія “Орбітал АТК” – партнер України по проекту – стала підрозділом однієї за найпотужніших оборонних корпорацій США – Northrop Grumman Inc.

Як повідомлялося, 21 травня цього року у США зі стартового майданчика Уоллопс в штаті Вірджинія компанією Orbital ATK вже була успішно запущена ракета-носій Antares, в створенні якої брали участь українські фахівці.

 

www.pravda.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру