Українці відзначають велике Богородичне свято – День Казанської ікони Божої Матері

Дата: 04.11.2018
Автор:

Казанська ікона є одним з найвідоміших і найславетніших у Східній Європі зображень Богородиці. Крім православних, її шанують і католики. Заради коштовних прикрас оригінал був вкрадений і знищений російським селянином 1904 року, але вціліли відомі списки.

З давніх часів образ Казанської Божої Матері є однією з найбільш улюблених і шанованих ікон. Свято має давню історію і з ним пов’язано безліч традицій і вірувань. День Казанської ікони Божої Матері святкують двічі на рік - 21 липня та 4 листопада, зазначають Патріоти України.

Що вважається важливим зробити в цей день, щоб було щастя і благополуччя.

По-перше, відвідати Храм Божий в цей особливий день. Щоб звернутися до Богородиці зі своїм заповітним проханням. Звичайно, Богородиця чує вас в будь-який день, але в цей день молитви до неї володіють величезною силою. Існує безліч свідоцтв чудес Богородиці в день Казанської ікони Божої Матері.

У багатьох храмах є ікона Казанської Божої Матері. Якщо така можливість є – підійдіть, помоліться, принесіть квіти і попросіть у Богородиці благословення на весь рік. Зробіть це з щирою вірою і Богородиця допоможе вам.

Служба в Храмі Божому в цей день дуже красива. Багато віруючих приходять з квітами. А священнослужителі одягаються в блакитні шати, як і у всі свята, присвячені Богородиці.

По-друге, варто пам’ятати, що цей день не призначений для роботи. Свято ікони Казанської Божої Матері – це день для молитви, для ваших прохань Богородиці.

Особливо не вітається в цей день робота, що здійснюється жінками. Краще запланувати прання, прибирання або шиття на інший день.

Якщо ви з якихось причин не можете відвідати храм в цей день, то зверніться до Богородиці з молитвою вдома або в будь-якому іншому місці. Нехай вона виконає ваше заповітне прохання.

По-третє, в цей день особливо сильними вважаються жіночі молитви. Моліться про щасливу жіночу долю.

Адже недарма в давнину в цей день було прийнято грати весілля, щоб отримати благословення Богородиці на все сімейне життя.

www.patrioty.org.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру