Неподалік від кордонів з Бєларуссю і Росією постав кам’яний тризуб роботи черкаського майстра, що символізує українську родину і міць наших традицій

Дата: 29.10.2018
Автор:

Оригінальний пам’ятник встановлено 27 жовтня у міському парку Прилук на Чернігівщині, звідки до кордонів з Бєларуссю і Росією – трохи більше 200 кілометрів. Батько, мати і дитина поєднані у стилізованому зображенні тризуба, виготовленому скульптуром Дмитром Бур’яном. Тема близька йому – бо сам днями став батьком, а тризуб ще зовсім недавно носив на кашкеті під час служби в армії і завжди має його в своєму серці Патріота…

Пам’ятник встановлено у Прилуках у рамках фінальної частини найбільшого в Україні скульптурного пленеру “Історія і духовність” (всього в цей день встановлено 10 паркових скульптур). За весь час роботи пленеру його відвідало приблизно 40 тис. осіб, пише видання “Гордон” з посиланням на портал znaj.ua та організаторів пленеру.

Очолив колектив скульпторів народний художник України, професор Микола Білик. Він відомий тим, що створив пам’ятники княгині Ользі з фігурами Кирила, Мефодія та Андрія Первозванного; Ярославу Мудрому, біля Золотих воріт; Архангела Михаїла; офіцерам Служби зовнішньої розвідки України та Тарасові Шевченку на Кубі…

“Проект дійсно безпрецедентний. Це стосується і художнього рівня робіт, і титулованості майстрів. Я можу сказати, що такий скульптурний парк став би окрасою будь-якої столиці Європи”, – переконаний Микола Білик.

Куратор проекту, культурний діяч і автор книги “Ukraine. The Best” Юрій Комельков зазначив: “Я думаю, що це найкращий проект зі створення паркової скульптури в Україні протягом останніх 20 років”. 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,



Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 10 від листопад 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру