Літаки ВПС США прибули в Україну для участі у міжнародних навчаннях “Clear Sky 2018″

Дата: 07.10.2018
Автор:

Військо-повітряні сили США прибули в Україну для участі у міжнародних навчаннях Clear Sky 2018. Тренування розпочнуться в середині жовтня на Старокостянтинівській авіабазі та інших регіонах України, повідомили у Посольстві США в Україні.

“Літаки повітряних сил США F-15C Eagles та C-130J Super Hercules прибули в Україну для участі у військових міжнародних навчаннях Clear Sky 2018, метою проведення яких є зміцнення миру та безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Clear Sky 2018 – спільний і багатонаціональний захід, в якому візьмуть участь близько 950 військових із 9 країн. А саме з Бельгії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії, України, Сполученого Королівства та США.

Варто зазначити, що цього року відзначається 25-та річниця співпраці між Національною авіаційною гвардією Каліфорнії та Україною. Тому у навчаннях також візьмуть участь літаки із каліфорнійських підрозділів F-15C Eagles та C-130J Super Hercules.

 Нагадаємо: що паралельно, 25 жовтня, НАТО проведе найбільші військові навчання Trident Junctur у Норвегії. Участь візьмуть 40 тисяч військовослужбовців із 30 країн світу. Україна також долучиться до тренувань.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру