Рекорд: у Дніпрі півтори тисячі людей “оживили” вишиванку

Дата: 18.05.2018
Автор:

Понад 1 500 дніпрян виклали “живі” українські орнаменти. Цим вони встановили рекорд України за кількістю людей, які утворювали патріотичний візерунок.

“Вишиванка – одна. Байдуже, чи вона вишита мамою, чи це принт. Коли ми бачимо один одного у вишиванці, ми одразу ідентифікуємо – то є українець, або українка, –  зазначив Президент України Петро Порошенко, який також долучився до флешмобу, пише газета “День”.

Загалом учасники акції  виклали 13 візерунків, характерних для вишиванок у різних регіонах України – від Буковини до Донбасу, від Київщини до Криму.

“Живі” орнаменти створили за допомогою різнобарвних модулів, які молоді люди тримали над головами.

“Аби вийшли красиві візерунки, ми репетирували півтора тижні. Руки боліли, проте все це неважливо, коли усвідомлюєш себе частиною великого дійства. Аж дух захоплює!”, – розповів учасник флешмобу  Карен Агаджанян.

Кольори обрали ті, що на вишиванках зустрічаються найчастіше – червоний, чорний та білий. Флешмоб тривав близько чотирьох хвилин.

“Вперше у Дніпрі відзначили День вишиванки так креативно. Та це не просто розвага. Разом ми популяризуємо національний одяг, а отже – і українську культуру. Носити вишиванку – це сучасно та модно”, – сказав голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру