«Азовець» з Черкас здобув дві бронзові медалі на Національних “Іграх Нескорених” і отримав шанс представити Україну в австралійському Сіднеї

Дата: 14.05.2018
Автор:

Oлег Толмачов, колишній боєць полку “Азов” виборов дві бронзові медалі в дисципліні веслування на ергометрі, і має високі шанси поїхати до Сіднею на престижні міжнародні змагання «Invictus Games».

Черкащанин Олег Толмачов – один із перших добровольців полку «Азов», який поїхав в зону АТО захищати нашу країну від російських окупантів. Отримав поранення влітку 2014 року в бою під Маріуполем неподалік селища Сартана. Проте Олег продовжив боротися в тилу після довготривалого лікування, є активним громадським діячем та представником «Національного Корпусу».

Після лікування Олег продовжив активно тренуватися в соціальному спортивному залі “Ambroscrossfight”. А зараз виборов дві бронзові медалі в дисципліні веслування на ергометрі, і має високі шанси поїхати на міжнародні “Ігри Нескорених” до австралійського міста Сідней, захищаючи честь України.

«Мені сподобалась організація заходу, який відбувся на високому рівні. За що хочу подякувати всім волонтерам, які долучилися до організації. Також окрему подяку висловлюю своїм друзям з “Юнацького Корпусу”, які були волонтерами на цьому заході» – говорить Олег.

Invictus Games («Ігри Нескорених») – засновані принцом Гаррі у 2014 році. В них беруть участь військовослужбовці, які отримали поранення в ході бойових дій та під час служби. Змагання відбуваються у таких видах спорту: баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі. 10–14 вересня 2014 року відбулися перші змагання в Лондоні в Олімпійському парку королеви Єлизавети. Україна вперше отримала право взяти участь у змаганнях рік тому.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру