Російський співак Лебединський висловив нерозуміння того, що святкує 23 лютого армія РФ, яка від часу Другої світової ніколи не захищала свій народ

Дата: 24.02.2018
Автор:

Армія РФ, яка 23 лютого святкує День захисника Вітчизни, після Другої світової війни не захищала свого народу. Про це у Facebook заявив російський опозиціонер і музикант Олексій Лебединський (Професор Лебединський), передають Патріоти України.

“23 лютого, кажете? Армію, яка з часів Другої світової війни не тільки не захищала свого народу, а підтримувала один за іншим убогі уряди, стримувала і придушувала народне обурення і нападала на інші країни, я можу лише послати на х…й і піддати анафемі”, – написав він.

Лебединський назвав російську армію “слугою бандитів і справжнім підлим агресором і вбивцею”. “Сьогодні Україна і Сирія захищаються від тебе, а безліч інших країн ніколи не забуде твоєї кривавої підлості, твоїх явних і прихованих нападів на їхні народи. Твій бандитизм покриває незмивною ганьбою все населення Росії. Єдине, що ти можеш зробити для свого народу, люба моя російська арміє, – це цілком перейти під командування якої-небудь цивілізованої демократичної країни, наприклад, маленької Фінляндії, щоб уже почати займатися своєю справою – захищати свою російську вітчизну і народ від його справжніх ворогів, яким ти зараз підкоряєшся”, – заявив музикант.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру