На всесвітній ігровій конференції у США визнали: виховання українських дітей дозволяє їм стати найкращими… розробниками комп’ютерних ігор

Дата: 13.02.2018
Автор:

Четверо українських дітей віком від п’яти до десяти років взяли участь у всесвітній ігровій конференції Casual Connect та конкурсі Indie Prize Kids League International 2018 — він проводиться серед наймолодших гейм-розробників, зібрав понад дві тисячі учасників з усього світу та проходив у Діснейленді в Каліфорнії. Цього року вперше ввели дитячі номінації за кращі ігри у трьох вікових категоріях: 5—6 років, 7—8 років і 9—10 років.

Перед цим наші діти перемогли в українському конкурсі юних програмістів Indie Prize Kids Ukraine, що пройшов у Києві наприкінці жовтня минулого року. У ньому взяли участь понад 50 програмістів. Як розповіли засновники українського конкурсу — представники проекту Kid’IT — іграми, створеними нашими дітьми, на конференції в США захоплювалися як учасники конкурсу, так і члени журі. Критерії, за якими оцінювали дитячі проекти в США — дизайн, оригінальність і фан-фактор, тобто, те, наскільки гра є захопливою.

«Я вже три роки займаюся створенням ігор, мені це дуже подобається — віддаю їм майже весь час після школи, — зізнався виданню “День”  10-річний Арсеній ДОРОШЕНКО, переможець Indie Prize Kids League International. — Моя гра, яку представив у США, — це Аliens Invasion (за правилами, гравець топить ворожі бойові кораблі). Вже придумав близько 150 ігор. Показую їх батькам, їх виставляють на конкурси. Друзям показую ігри рідше, бо в школу носити комп’ютери не можна».

Батько Арсенія розповів, що вони з дружиною вважають за потрібне розвивати розумові здібності сина. Основне, каже, — треба добре знати математику та мови. Сьогодні Арсеній вже вирішив, що хоче бути програмістом, знає, в якій компанії працюватиме, і навіть знайшов для себе варіанти вакансій у цій компанії.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру