Екс-глава зовнішньої розвідки заявляє: “ігри” Путіна можуть завершитися розвалом Росії

Дата: 13.01.2018
Автор:

Мілітарні "ігри" із зазіхання на чужі землі і порушенням миру в світі завершилися розвалом для Російської імперії у 1917 році та для Радянського Союзу у 1991-у... Нині московський старий ведмідь знову шкандибає по лезу ножа

Готовність російського президента Володимира Путіна нібито нормалізувати відносини між Росією і Україною, небажання «заморожувати» конфлікт на Донбасі, «жести доброї волі» щодо повернення військової техніки з Криму є тільки грою у миротворця. Так прокоментував заяви президента Росії екс-голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал родом з Черкащини Микола Маломуж.

Він зазначає, що «миротворець Путін» є лише пропагандистським образом для електорату перед виборами і для США та Європи. Це гібридний образ, як і війна, котру Росія не припиняє на Донбасі. Екс-голова Служби зовнішньої розвідки України поділився своїми враженнями від спілкування з господарем Кремля, яке було 2006 року. На думку гостя студії Радіо Свобода, Путін – непоганий тактик, але стратегічно програє і по Росії, і по Україні. Якщо путінська політика не зміниться, Росія може посипатися як картковий будинок.

Генерал Микола Маломуж

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий номер

Газета 'Козацький край' номер 6  жовтень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2018’.Вільне Козацтво Холодного Яру