Українка створила мобільний додаток, який компанія Apple назвала одним з найкращих винаходів року

Дата: 05.01.2018
Автор:
24-річна Олександра Рогачова з Коломиї (Івано-Франківська обл.) створила додаток до смартфона, який компанія Apple визнала одним з найкращих за 2017 рік.

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво “примірити” на себе будь-яке татуювання і сфотографувати себе з ним, повідомляє ТСН.

“Наводжу телефоном зверху на цього смайлика і з’являється татуювання”, – пояснює співвласниця американської компанії Inkhunter Олександра Рогачова. За її словами, аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок.

Олександра закінчила школу в Коломиї сім років тому. Потім пішла вчитися на комп’ютерні науки, але власного комп’ютера на той час не мала. Пізніше з кількома друзями виграла хакатон у Харкові, переїхала до Києва, пройшла 11 акселераційних програм по всьому світу – і потрапила до Нью-Йорка, в якому мешкає і працює на ниві віртуальних технологій вже півтора року.

“Я там, де можливості. Якщо будуть можливості розвиватися реально добре в Україні – я всіма руками “за”, – каже дівчина.

Щодня в додатку з’являються нові ескізи – з Сашею співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу. Вже за кілька місяців коломиянка збирається вчергове здивувати світ.

“Віртуальна примірочна аксесуарів та інших елементів твого образу – окуляри, ювелірні вироби, годинники”, – ділиться планами дівчина.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру