Перші покази фільму “Кіборги” збирають повні зали кінотеатрів

Дата: 05.12.2017
Автор:

4 грудня у столичному кінотеатрі “Оскар” відбувся прес-показ художнього фільму “Киборги”, режисером якого став Ахтем Сеітаблаєв.

Стрічка розповідає про боротьбу українських захисників за Донецький аеропорт у вересні 2014 року. Головні герої фільму – це збірні образи, списані з реальних “кіборгів”, серед яких були як кадрові українські військові, так і представники добровольчих батальйонів. Головні ролі виконали Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов, Роман Ясинівський.

“У численних бесідах з бійцями, коли ми обговорювали сучасний стан нашої країни, я часто чув одну річ, з якою я і відправився знімати цей фільм. Це було розуміння того, що не так швидко все відбувається в нашій країні. Але, тим не менш , щоранку кожен боєць чистить свою зброю, щоб допомогти країні змінитися. Наша команда намагалася зняти чесне кіно про те, як ми болісно, ​​але все ж звільняємося від усього негативного, що супроводжувало нашу історію “, – розповів режисер.

В українських кінотеатрах фільм “Киборги” виходить в День збройних сил України, 7 грудня, а в 2018 році стрічка буде презентована на телеканалі “1 + 1″. Поки ж прем’єри тривають по всій Україні, зокрема в прифронтовому Маріуполі, Львові, Івано-Франківську, Чернігові.

“Для мене показ в Маріуполі був найважливішим, адже це місто знаходиться майже на лінії фронту. Тому у нас навіть не виникало питання, де саме має відбутися перший показ. Був дуже теплий прийом, а від наших військових, зокрема від командира батальйону морської піхоти, ми отримали найцінніший відгук. Він сказав: “Молодці” і віддав честь “, – розповів Ахтем Сеітаблаєв у ефірі” Сніданку з 1 + 1 “.

Кожні 5 гривень від придбаного квитка на фільм будуть перераховані в фонд “Вернись живим” сім’ям загиблих кіборгів.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий номер

Газета 'Козацький край' номер 4  червень 2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2018’.Вільне Козацтво Холодного Яру