Музейні експозиції в Черкасах і Дніпрі, присвячені боям на Сході, визнано одними з найкращих в Україні

Дата: 15.10.2017
Автор:

Під час спілкування на Фестивалі в Києві (черкащани Тарас Теліженко і Тетяна Григоренко на фото - другий і третя зліва)

У Києві на Фестивалі “Історія.UA. Без брому та нафталіну”, організованому Інститутом Національної Пам’яті України, були патріоти з усіх куточків України. Серед тих, хто організував найкращі музейні експозиції, присвячені сучасним боям на Сході, окрім столичних, названо музеї в Черкасах і Дніпрі.

Ось як пише про це радник голови Черкаської ОДА Андрій Кравець, який побував на відкритті Фестивалю: “Серед учасників модерованої “Експертним корпусом” дискусії “Мартиролог героїв: фундамент пам’яті російсько-української війни” – черкащани – директор НІКЗ “Трахтемирів” і ветеран 128-ї гірсько-піхотної бригади Тарас Теліженко , який створив тематичну виставку “Війна триває” у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, визнану однією з найкращих в Україні, і заступник директора цього музею Тетяна Григоренко. Поруч з такими “метрами” музейної справи всеукраїнського масштабу, як Національний військово-історичний музей України та Національний музей історії України у Другій світовій війні у числі запрошених – тільки Черкаси і Дніпро…
До речі, в частині дискусії, де мова йшла про фіксацію спогадів комбатантів та роботу з “живою пам’яттю” про загиблих як кращі приклади наводилися музейна експозиція у Києві, присвячена уманчанину Андрію Кизилу (позивний “Орел”) та програма телевізійників Міноборони, присвячена черкащанину В’ячеславу Галві (позивний “Кузьмич”), загиблим на Сході. Черкащани і в бою були серед найкращих…”

У залі виставки "Війна триває" в Черкаському обласному краєзнавчому музеї

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру