“Я – українець!” – емоційно заявив у Києві співзасновник компанії Apple Стів Возняк

Дата: 01.10.2017
Автор:
За десятки років своєї успішної кар’єри вперше з офіційним візитом до України прибув співзасновник компанії Apple Стів Возняк. В ході Olerom Forum, що відбувся у столиці, винахідник відзначився неймовірно теплими відгуками у бік нашої держави.

Він підкреслив, що особливо його вразили люди, яких він випадково чи заплановано зустрічав у столиці – перш за все, своєю емоційністю та стійким характером:

“Я тут усього день, але встиг полюбити людей, яких зустрів. На мою думку, в Україні багато пристрасті, щоб робити щось нове і велике. Я не відчуваю схожості з Росією, де все, як і в старі часи. Я буду послом України стільки, скільки житиму”, – зізнався Возняк.

Після даної обіцянки за будь-яких обставин повертатися сюди знову і знову, співзасновник Apple наголосив: вже давно вважає себе українцем, попри свою справжню національність та прізвище:

“Багато хто в мене запитує: Стів, ти поляк? Бо моє прізвище Возняк. Я відповідаю: Ні, я українець”, – підсумував він.

Слід відзначити, що Возняк познайомився зі Стівом Джобсом ще на початку 1970-х років, а вже згодом вони разом створили прототип відомої сьогодні на весь світ компанії.

Для цього вони продали мікроавтобус, науковий калькулятор – загалом, всі цінні речі, аби тільки нарешті втілити мрію у життя. І вже у 1978 році Apple Computer підтвердив: у них це вийшло.

www.znaj.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий номер

Газета 'Козацький край' номер 5  вересень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2018’.Вільне Козацтво Холодного Яру