“Квітучий прапор України”: скульптор з Волині засадив чорнобривцями і соняшниками 400 кілометрів узбіччя доріг

Дата: 23.09.2017
Автор:
Волинський скульптор-монументаліст Василь Рижук разом з помічницею, жителькою Луцька Оленою Мацюк, засадив узбіччя швидкісних стратегічних автотрас соняшниками та чорнобривцями.

 «Коли сію квіти, їх не одразу видно – швидше бур’яни зійдуть. Але якщо за ними доглядати, вчасно полити і обкосити, то бур’яни зникають, а квіти цвітуть. Так і у людському житті: бур’яни вилазять першими і знищують цвіт нації. Давайте допоможемо талантам, бо бур’яни самі зійдуть», – розповідає скульптор.

Рижук згадує, що ідея засадити квітами узбіччя виникла під час Революції Гідності. У нього був з собою прапор, на якому було написано: «За квітучу Україну, – обійміться, брати мої, молю, благаю».

Ініціативу з соняшниками та чорнобривцями він назвав «Квітучий прапор України».

«Роздавав насіння соняшників і чорнобривців на Майдані для кожної області. Це теж спонукало назвати «Квітучим прапором України». Зараз у мене є для кожної області по мішку насіння. Чесно кажучи, якби держава дозволила мені і дала трохи грошей, то зміг би прикрасити квітами всі центральні автомагістралі України », – ділиться Рижук.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру