На окуповану територію Донбасу відновили українське радіомовлення. Почують навіть у Росії

Дата: 03.06.2017
Автор:

2 червня, з міста Часів Яр Донецької області, на частоті 873 кГц Першого каналу Українського радіо (НСТУ) розпочато мовлення на непідконтрольні території Донбасу. Мовлення здійснюється на Донецьку та Луганську області. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу Донецької ОДА.

Голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський заявив, що сигнал Українського радіо буде охоплювати Донецьку, Луганську області разом з окупованими територіями, а також Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області та прикордонні території Росії, які межують із Донбасом.

Також голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, підкреслив, що в рамках співпраці з міністерством інформаційної політики регулятор НСТУ надав дозвіл на тимчасове мовлення на частоті 873 КГц ще 12 січня.

За його словами, старт радіомовлення є початком реалізації проекту зі спрямованого мовлення на окуповані території Донецької та Луганської областей. Зазначено, що мовлення здійснюється передавачем Nautel XL-60, який був наданий Мінінформполітики компанією BBG як технічна допомога. За підрахунками Нацради, сигнал “українського радіо” з Часового Яру охопить сукупно до 12,7 мільйона людей – як громадян України, так і громадян Росії.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру