Ветерани АТО відкрили в Румунії фотовиставку «Війна триває»

Дата: 19.05.2017
Автор:

Делегація української ГО “Об’єднання бійців реформаторів” відвідала Румунію з гуманітарною місією – відкрили фотовиставку “Війна триває” в місті Радауци, яка розказує європейцям про події на сході України.  У складі делегації, зокрема, був і директор державного історико-культурного заповідника “Трахтемирів” Тарас Теліженко.

«Румунській пресі, громадянам, і в першу чергу дітям, ми без прикрас доносили жахи цієї війни, її причини та суть. Це наш посильний внесок в інформаційну боротьбу з агресором, – коментують поїздку в ГО “Об’єднання бійців реформаторів” , –  Започаткували висадку дубової алеї в пам’ять про наших загиблих бійців. Саджанці привезли з Черкас (велика подяка за них Державній екологічній інспекції в Черкаській області та Черкаському Держлісгоспу). Провели переговори з українською діаспорою стосовно реабілітації в Румунії учасників бойових дій. З цією метою відвідали соляну копальню, та оглянули інфраструктуру. Налагодження лікувального процесу – питання не з легких – необхідне фінансування, та вирішення інших важливих моментів, але початок зроблено. Сподіваємося на позитивне вирішення.
Не могли проїхати повз пам’ятки історії. Вражаюче сусідство сучасних технологій з відреставрованими (з допомогою Євросоюзу, та меценатів) церквами та монастирями. Радує таке ставлення румунів до своїх культурних цінностей…»

Петро ДОБРО

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий номер

Газета 'Козацький край' номер 5  червень 2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2018’.Вільне Козацтво Холодного Яру