У Черкасах юнацький загін морської піхоти остаточно завершив “декомунізацію” вулиці, названої на честь інструктора полку “Азов”

Дата: 09.04.2017
Автор:

Поки Черкаси звично “розгойдуються”, повільно готуючись до заміни старих заіржавілих табличок з іменами більшовицьких “героїв” на перейменованих вулицях, хлопці із юнацького загону морських піхотинців імені В’ячеслава Галви повністю замінили таблички на вулиці, нещодавно названій на його честь.

Полковник В'ячеслав Галва ("Кузьміч")

Ось як пише про це на “Фейсбуці” керівник загону Михайло Шитко: “Сьогодні, у Вербну неділю, ми продовжили наш проект, присвячений пам’яті полковника В’ячеслава Галви. Хлопці з загону морських піхотинців Черкаського клубу юних моряків безкоштовно передали жителям перейменованої на честь В’ячеслава Галви вулиці другу партію табличок з назвою вулиці та номером дома. Таблички виготовив своїм коштом наш друг Олександр Савін. Тим власникам будинків, які не чули про людину, ім’ям якої названа їх вулиця, хлопці роздали інформаційні листівки про те, ким був В’ячеслав Галва і що він зробив для своєї країни. Герої не вмирають!!!”

Нагадаємо: інструктор полку “Азов”, черкащанин В’ячеслав Галва (позивний “Кузьміч”) загинув влітку 2014 року в Урзуфі під Маріуполем на Донеччині.

Петро ДОБРО

P.S. На додаток – фоторепортаж від Клубу юних моряків, який дає змогу зрозуміти, чим займаються юні морські піхотинці з Черкас…

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру