На виставці в Києві представлять об’єднаний бренд родини черкаських митців – «TELIZHENKO. Fashion house»

Дата: 28.03.2017
Автор:

Це перший проект, на якому буде представлено об’єднаний бренд «TELIZHENKO. Fashion house». До цього часу родина Теліженків була відома в окремих іменах – Миколи, Олесі й Олександри. 

‒ Багато років ми йшли мистецьким шляхом і кожен ріс окремо, – як гілочки на древі. Але ж корінь то один! А значить і плід має бути єдиний. Хоч і працюємо в різних напрямах, алемистецтво нас об’єднує. Що у нас спільного? Три принципові позиції:
- народність
- символізм
- модерн
А ще спільна мета – творення нового мистецького обличчя України, – розповідає Олександра Теліженко, Заслужений художник України, один із трьох дизайнерів бренду «TELIZHENKO. Fashion house». – Сім’я – це своєрідна модель держави. А наша сім’я наділена особливою місією, бо кожен живе, думає і дихає мистецтвом, а значить разом можемо зробити щось виразніше і суттєвіше для національної культури і для світу.

На виставці буде представлена творчість кожного: близько півтори сотні робіт – витинанки Миколи Теліженка, через які він розкриває своє бачення історичних тем – традиційних і гостросучасних (останні роботи присвячені Майдану і гарячим точкам Українсько-Російської війни).
Від Олександри Теліженко – монументальний Рушник, де мовою символів передані тематичні задуми автора; а ще вишита картина, у якій автор розкриває філософію теми «Природа – храм земний», як незбагненне втілення божественної сутності.
ОлесяТеліженко представить свої творчі доробки в стилі етно-модерну: графіка, мозаїчний набір та фотосесії з трьох колекцій одягу, в яких вона творить живий образ сучасника: стильний, виразний і переконливо український. Своєю творчістю переконує, що «бути українцем – престижно!»

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами: 
067 59 888 18,
095 203 55 20, 
Олеся.

Місце: Київ, Національна спілка художників України 
Час: 30 березня – 9 квітня.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру