Черговий пін-ап плакат художник з Києва присвятив 128-й гірсько-піхотній бригаді ЗСУ

Дата: 23.02.2017
Автор:

У серії пін-ап плакатів київського художника Святослава Пащука, присвячених українському війську – чергове поповнення.

Новий постер з намальованою “гранатометницею” на ящиках з-під набоїв – для 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ.  2014 року ця бригада відзначилася в боях під Дебальцевим, за що у лютому 2015 року її комбриг, полковник Сергій Шаптала родом з Черкащини отримав Золоту Зірку Героя з рук Президента України.

Свого часу, коли художник Святослав Пащук малював свій перший армійський плакат у стилі пін-ап, він присвятив його Національній гвардії і біля дівчини, яку намалював у береті й з автоматом, написав: “Лагідна українізація”. Внизу кожного плаката художник розміщував традиційне для постерів цієї серії попередження для ворога: “Сепаратизм небезпечний для вашого здоров’я”.

На плакаті ж, присвяченому 128 гірсько-піхотній бригаді напис вперше не українською, а англійською – напередодні березневих Шевченківських вшанувань слова-побажання для гірських піхотинців у перекладі звучать як знамените Кобзареве: “Борітеся – поборете…”

Нагадаємо: пін-ап як різновид мистецтва набув популярності ще в часи Другої світової – таким чином британські й американські художники підтримували бойовий дух солдатів армій своїх держав.

Раніше у серії пін-ап плакатів Святослава Пащука вийшли постери, присвячені українській авіації, артилерії, спецназу, Нацгвардії, добровольчим батальйонам “Донбас” і “Айдар” та полку “Азов”.

 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру