На Херсонщині розпочали спорудження пам’ятника “Кримчанам, загиблим у боях за єдність України”

Дата: 31.10.2016
Автор:

Пам’ятний знак “Кримчанам, загиблим у боях за єдність України”, почали зводити неподалік від траси Е-97 біля села Ставки Каланчацького району Херсонської області – в такий спосіб, аби його бачили з автомобілів, що рухаються до Криму і в зворотній бік.

Про це повідомляє очільник Благодійної ініціативи “Героїка” Павло Подобєд.

“Праця кипить на півдні Херсонської області, неподалік від кордону з тимчасово окупованим Кримом. Станом на п’ятницю тривають земляні роботи з підготовки ділянки, вже залито фундамент, – пише Подобєд. – Будівництвом керує наш майстер – друг Собченко Олег (з Корсуня-Шевченівського на Черкащині – ред.), ветеран сучасної російсько-української війни.

У роботі беруть участь місцеві комбатанти – ідейні та вмотивовані хлопці зі Спілки ветеранів АТО Каланчацького району. Неоціненну допомогу надає рота “Аскер” під командою друга Ділявера (у складі кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджана). Попри різні негаразди, тут – на межі з Кримом, ми відчуваємо підтримку нашої справи не лише словом, але й ділом – від різних людей та установ. Крим – це Україна!”

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру