Ліквідовано злочинну групу, яка діяла на території 13 областей України “під дахом” російської ФСБ

Дата: 08.09.2016
Автор:

Оперативні зйомки МВС

Оперативники карного розшуку Рівненської області затримали п’ятьох членів злочинної групи. Про це на спільному брифінгу розповіли перший заступник Голови Нацполіції, начальник кримінальної поліції Вадим Троян, та начальник управління Нацполіції України у Рівненській області Сергій Князєв, повідомляє прес-служба МВС України.

“Злочинці діяли на автошляхах Рівненської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернівецької, Хмельницької, Миколаївської, Вінницької та Одеської областей. Злочини вчинялись у проміжку між 1:00 та 4:00 годинами ночі, коли громадяни зупинялися відпочити на освітлених місцях біля паркувальних майданчиків. Злочинці шкодили колеса автівки, бітою вибивали скло і забирали у безпорадних водіїв гроші, телефони, планшети та інше.

Більшість розбійних нападів скоювались протягом 30 – 40 секунд, що не давало змоги пасажирам оговтатись, а охороні захистити. Розбійники зникали з місця злочину на швидкостях до 200 км/годину. Банда складалася з восьми чоловік, мала чітку ієрархію та розподіл обов’язків. Її діяльність координувалася «злодієм у законі» Георгієм Лобдженідзе, відомим на прізвисько «Куцу». Очолював та брав безпосередню участь у розбійних нападах кримінальний авторитет Іраклі Ткебучава.

Кожна така банда має свою специфіку роботу, окремий напрям та координується впливовими кримінальними авторитетами та “злодіями у законі”.”Злодії у законі”, які зараз діють на мирній території України, управляються російською ФСБ, без дозволу якої не приймається жодне рішення.

Вони осідають тут, на нашій мирній землі, та свідомо, за дорученням російських спецслужб, дестабілізують ситуацію у державі. Частина злочинців були вихідцями з Донецької та Луганської областей та, за попередньою інформацією, брали участь у незаконних збройних формуваннях на окупованих територіях. Розпочавши злочинну діяльність у мирних регіонах, вони зберегли сталі зв’язки та контакти з російсько-терористичними угрупованнями.

“Мета Росії – втрутитися у соціально-економічне життя нашої держави. Це один із видів гібридної війни – дестабілізувати вулицю та дискредитувати роботу поліції”, – зауважив Троян.

На даний час відомо про 48 кримінальних правопорушень, вчинених групою, 13 з яких – на території Рівненської області. Також учасники можуть бути причетними до скоєння ще 35 аналогічних злочинів на території України, які вони вчинили протягом липня – серпня 2016 року. “І зараз наша мета виявляти не окремих, дрібних порушників, а саме такі банди злочинців, які системно здійснюють розбійні напади”, – сказав Троян”, – йдеться у повідомленні.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 8 від вересень 2023

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру