На Донеччині у ході поліцейської спецоперації арештовано більше сотні кримінальних авторитетів – зокрема, з Росії та “ДНР”

Дата: 28.08.2016
Автор:

Поліція Донеччини влаштувала “гарячий прийом” понад сотні “злодіїв у законі”, які прибули з усієї України та країн СНД на поховання “Льохи Краснодонського”, яке відбувалося у Святогорську. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу поліції Донецької області.

До відділку доставлено понад 100 людей, вилучено зброю та наркотики. “За оперативною інформацією сьогодні до Донеччини мали приїхати більше 300 кримінальних авторитетів з кількох країн на поховання одного зі своїх представників, донецького “злодія у законі” Олексія Сальникова («Льохи Краснодонського»), який помер від передозування наркотиками.

Аби не дати можливості криміналітету скористатись нагодою та провести на Донеччині «сходку», правоохоронці спрацювали на випередження та розгорнули превентивну спецоперацію на території Слов’янського району.

Силами спецпідрозділу та кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області, спільно з представниками СБУ було організовано ретельну перевірку осіб та транспорту на в’їзді до курортної зони”, – йдеться у повідомленні.

Перший кортеж зупинили ще вчора ввечері, 27 серпня. “Було вилучено мисливську рушницю, набої, битки. 40 чоловік були доставлені до Слов’янського відділу поліції для встановлення особи та перевірки за базами розшукуваних”, – кажуть у поліції.

Решту – 70 людей – затримали сьогодні у ресторані Святогорська. Всі вони раніше неодноразово судимі за тяжкі та майнові злочини.

“Завдяки проведеним профілактично-оперативним заходам наважились «засвітитися» на похованні далеко не всі кримінальні «зірки». Від очікуваних 300 чоловік до Донеччини прибула лише половина гостей. Незважаючи на посилену конспірацію, до якої вдалися «вершки» злочинного світу, решта оцінили ризик бути затриманими поліцією Донеччини вище ніж кримінальні закони та можливість втратити свій «авторитет» у злочинному світі.

Серед присутніх вже ідентифіковано деяких відомих злодіїв, нинішніх та колишніх «смотрящих» з окупованих міст. Поліцейські відпрацьовують їх зв’язки з представниками незаконних збройних формувань та можливі канали співпраці з терористами”, – йдеться у повідомленні.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру