Поліцейські піймали “заслуженого розвідника ДНР”

Дата: 29.04.2016
Автор:

У Слов’янську затримано чергового бойовикa на прізвисько “Саха” – жителя Краматорська, 1981 року народження. Про це написав у своєму Facebook начальник обласної поліції В’ячеслав Аброськін, інформують Патріоти України.

Цей вояка з березня по липень 2015 року “служив” в НВФ “ДНР” “штатним розвідником розвідувального управління Республіканської гвардії ДНР”. Був “офіційно працевлаштований” з відповідним “соцпакетом”, повідомляє Аброськін.

У Донецьку Саха пройшов “навчання” на військового розвідника в тренувальному таборі “РУ РГ ДНР”. Після чого увійшов до складу однієї з ДРГ. “Змій”, “Удав”, “Коваль”, “Тор” і “Саха” – всі вони виїжджали на лінію розмежування і проводили диверсійно-розвідувальні заходи.

Бойовик "Саха"

У липні 2015 року, за словами затриманого, в “підрозділі” безслідно почали пропадати його “товариші по службі”. “Зарплату” перестали виплачувати і вирішив “Саха” бігти.

Виїхав до Росії, там його особливо і не чекали. Поїхав до Криму – теж ніхто не порадів приїзду “фронтовика”. Звідти вже зі своїм паспортом громадянина України, повернувся до Краматорська, а незабаром був затриманий правоохоронцями.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від травень 2023

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру