Знаменитий телеведучий 5-го каналу отримав відзнаку “Холодний Яр” за популяризацію історії Визвольної боротьби на Черкащині

Дата: 04.02.2016
Автор:

Андрій Охрімович отримував нагороду вдома. Був одягнений, як і в своїх походах для "Машини часу" - у червоно-чорну футболку із зображенням револьверного барабана...

Знаменитий журналіст і справжній патріот України, автор і телеведучий програми “Машина часу” на 5-у каналі Андрій Охрімович отримав відзнаку “Холодний Яр” – посвідчення за номером 120 підписав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Таким чином відзначено надзвичайно великий внесок тележурналіста 5-го каналу у створення циклу авторських телепрограм, які популяризують Визвольну боротьбу в Україні та історичну спадщину нашого народу. Зокрема, великий акцент у програмах “Машини часу” було зроблено на історію боротьби Холодного Яру за визволення від московського ярма, тож відзнака “Холодний Яр” стала дуже символічною для Охрімовича…

Нагадаємо: влітку 2014 року Андрій Охрімович потрапив до лікарні – під час робочої поїздки до Львова у нього стався приступ інсульту.

Нині Андрій Охрімович – у Києві, відомий телеведучий досі не може розмовляти і проходить курс реабілітаційного лікування (черговий етап – у Польщі, навесні цього року), а це потребує значних фінансових витрат.

Редакція “Козацького краю” закликає усіх небайдужих допомогти коштами, спрямувавши їх на рахунок дружини пана Андрія у “Приватбанку”: 5168755602476463. Уляна Глібчук.

Свого часу, побувавши у Холодному Яру, де будується козацька церква Святого Праведного Петра Калнишевського, Андрій Охрімович сказав: “У холодноярській церкві Калнишевського я відчуваю ту точку, знайшовши яку, можна зрушити світ на краще. А ще вона мені схожа на грізний меч, який здатний захистити майбутнє України…” Ми бажаємо панові Андрію якомога швидшого одужання і чекатимемо на нього в гості до Холодного Яру. Разом зрушимо світ на краще, разом захищатимемо майбутнє України!

Довідка: Андрій Охрімович – уродженець Волині. Від перших днів незалежності України 12 років поспіль працював над авторськими програмами на Радіо Свобода. Ще п’ять років був ведучим Національної телекомпанії України, автором історико-документального циклу «Далі буде». Після приходу до влади Януковича, коли один із нових чиновників телебачення з усмішечкою заявив Охрімовичу: «Етаво «Далі буде» дальше нє будєт!», пан Андрій залишив телеканал і з ідеєю нової авторської програми «Машина часу» знайшов підтримку на 5-у каналі. Його програми досі відроджують історичне минуле України, утверджують самодостатність нації і підтримують віру у завтрашній день. Недаремно «Машина часу» – одна з найрейтинговіших програм 5-го каналу.

Ярослав ЗВЕНИГОРА

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру