Оборона Донецького аеропорту: гордість України і ганьба її ворогів

Дата: 20.01.2016
Автор:

Бандитам і їхнім російським господарям "кіборги" Донецького аеропорту запам'ятаються назавжди... Малюнок Святослава Пащука

Цими днями виповнюється рік відтоді, як українські військові, знищивши безліч російських найманців, після 242 днів героїчної оборони і безперервних боїв покинули руїни Донецького аеропорту.

Оборона  від російсько-терористичних військ летовища, побудованого Україною до Євро-2012, розпочалася 26 травня 2014 року і тривала до 22 січня 2015-го – 242 дні, довше, ніж більшість оборонних операцій німецько-радянської війни, якими так несамовито пишається ідейний наслідувач гітлерівського Райху – путінська Росія.

22 січня, коли останній український вояк залишав будівлю ДАП, від надсучасного летовища залишилися лише груди обгорілого бетону – захищати вже було нічого, та й ні для чого.

Багато хто тоді говорив, що аеропорт треба було залишити значно раніше, мовляв жодного тактичного чи стратегічного сенсу так довго обороняти вщент зруйнований об’єкт не було. З формальної точки зору вони були цілком праві, але Донецький аеропорт став для України не просто місцем, звідки злітають літаки, а новими Жовтими водами, Корсунем і Крутами. Уже за рік по відступу з аеропорту це відчувається особливо гостро. Можна, звісно, вкотре повторити, що ДАП – це символ незламного козацького духу, жертовності та самовідданості, але в цих словах забагато непотрібного заїждженого пафосу.

Насправді оборона Донецького аеропорту довела лише одне – Донецьк – це Україна, і нею залишиться, яких би ново- чи малоросій, ДНР чи ЛНР не вигадали у Кремлі. За чуже так не б’ються…

http://www.depo.ua/

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:



Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 4 від квітень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру