Україна вперше демонструє на авіавиставці в Дубаї свій Ан-178

Дата: 08.11.2015
Автор:

Українська делегація на чолі із першим заступником секретаря РНБО України Олегом Гладковським бере участь у міжнародній аерокосмічній виставці “Dubai Air Show 2015″.

Про це ”Укрінформу” повідомили у Посольстві України в ОАЕ.

“У роботі виставки, зокрема, бере участь українська офіційна делегація, очолювана Першим заступником Секретаря РНБО України Гладковським”,  – зазначили у дипломатичному представництві, відзначаючи, що щоденні авіа-шоу проходитимуть за участю сучасних бойових та пасажирських літаків.

“На виставковій площі “Dubai Air Show 2015″ будуть представлені 160 літаків, в тому числі вітчизняний Ан-178. Вперше за історію шоу, у льотній програмі візьмуть участь БПЛА”, – повідомили у посольстві.

Міжнародна аерокосмічна виставка “Dubai Air Show 2015″, яка вважається одним із провідних міжнародних заходів представлення сучасної авіаційної техніки, відбуватиметься  8-12 листопада 2015 року у місті Дубай.

За оцінками організаторів, цьогорічна виставка буде найбільшою за історію шоу. У виставці візьмуть участь понад 1100 учасників з 60 країн світу.

Вперше на цьому салоні буде продемонстровано новий транспортний літак Ан-178. Створений на заміну відомого ветерана Ан-12, новий літак може ефективно експлуатуватися в умовах Близького Сходу та Африки.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру