У Києві відкрилася виставка, присвячена 70-річчю ООН

Дата: 26.10.2015
Автор:

У читальному залі Центрального державного архіву громадських об’єднань України відбулося урочисте відкриття виставки документів Національного архівного фонду України, присвяченої 70-й річниці заснування Організації Об’єднаних Націй.

Документальна експозиція охоплює період від 1945 р. – заснування Організації Об’єднаних Націй на міжнародній конференції в Сан-Франциско до сьогодення.

Відвідувачі виставки мають змогу ознайомитися з документами про участь української делегації в Сан-Франциській конференції з утворення Організації Об’єднаних Націй та її внесок у розробку Статуту ООН; про спільні дії ООН та України у вирішенні питання щодо ліквідації наслідків Чорнобильської аварії; про міжнародні культурні заходи України в рамках ЮНЕСКО тощо. На виставці презентуватимуться невідомі широкому загалу документи, що розкривають діяльність Представництва України при Організації Об’єднаних Націй; участь українських делегацій у засіданнях Генеральної Асамблеї ООН; діяльність України в Раді Безпеки, Економічній і Соціальній раді, ЮНЕСКО, в інших міжнародних організаціях, комітетах та комісіях, а також висвітлюють ратифікацію Україною конвенцій та договорів ООН тощо.

Особливе місце в експозиції займають документи про діяльність ООН у сфері підтримки та захисту прав і свобод людини. Серед представлених матеріалів – відкритий лист ув’язнених у радянських таборах українців до Комісії ООН з прав людини.

www.istpravda.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру