Православна церква закликала бойовиків “ДНР” і “ЛНР” скласти зброю і повернутися до мирного життя

Дата: 15.09.2015
Автор:

Українська православна церква Київського патріархату закликала учасників терористичних угрупувань, які діють на Донбасі, скласти зброю та скористатися державною програмою “Тебе чекають вдома”.

Про це повідомляє прес-служба церкви.

“Закликаємо таких осіб якнайшвидше полишити свою злочинну діяльність та звернутися до українських правоохоронців з проханням про участь у програмі звільнення від кримінальної відповідальності”, – сказано у повідомленні.

Також церква звернулася до родичів та знайомих цих людей з проханням повідомити членів незаконних збройних формувань про можливість скористатися такою програмою.

“Десятки колишніх учасників злочинних так званих народних республік вже скористалися цією можливістю, вони звільнені судами від кримінальної відповідальності та зараз перебувають зі своїми родинами”, – додали у церкві.

У повідомленні також нагадали, що програма “Тебе чекають вдома” передбачає звільнення від кримінальної відповідальності членів незаконних збройних формувань за умови добровільного складення зброї, якщо вони не вчиняли вбивств, катувань, зґвалтувань та інших важких злочинів.

Як відомо, українські суди вже неодноразово звільняли від відповідальності бойовиків, які добровільно здавалися правоохоронцям.

www.pravda.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру