“Козацький край” читають… і сепаратисти

Дата: 30.06.2015
Автор:

«Козацький край» постійно ретельно аналізує читацьку аудиторію інтернет-версії нашої газети.
Іноді на нашому сайті бувають гості, яких не назвеш очікуваними. Скажімо, у вихідні дні, минулої суботи-неділі зафіксовано переходи з сепаратистського сайту «Трибунал» (ресурс має російський домен), де бойовики викладають максимум відомої їм інформації про українців, які приймають участь в АТО.
На «Козацькому краї» їх зацікавила публікація про загиблого торік полковника В’ячеслава Галву (“Кузьмича»). Передрукували собі фото українського офіцера родом з Черкас, злорадно виставивши на ньому напис «ЛІКВІДІРОВАН».

Ті, що переходили на «Козацький край» за посиланням із сайту «Трибунал», проводили на нашому сайті не менше 15 хвилин кожен (рекорд – 45 хвилин, як шкільний урок). Ми не проти і таких читачів, бо може вивчать щось з історії України, що у школі прогуляли. А детальну інформацію про воїнів, які живі, ми не оприлюднюємо – можете і не шукати. Заодно ж такі читачі можливо зрозуміють щось більше відносно того, хто такі українці і чому їх не перемогти…
Водночас і ми спробували розібратися з рівнем поінформованості тих, хто супроводжує сайт «Трибунал». Для цього проаналізували розділ «Черкасская область», де зібрано інформацію про земляків вищезгаданого «Кузьмича» у зоні АТО. Тут зібрано інформацію (у більшості своїй – мінімальну) про 109 бійців АТО. Часто з грубими, примітивними ляпами у прізвищах і назвах населених пунктів – скажімо, хто чув про «город Хлистуновка» чи «город Худяки» в Черкаській області? )))

Інформація про одного з бійців родом з Черкащини опублікована явно з доносу місцевого жителя, який співчуває сепаратистам, тому оприлюднюємо її повністю (тільки без прізвища бійця, на якого написано донос). Орфографію, з якою явно не дружить донощик, зберігаємо повністю: «Вячелав Т. Идейный доброволец, снайпер, во время перемирия участвовал в боях донецкого аэропорта в декабре 2014 и январе 2015г .в батальоне не кому не подконтрольному. Смысл его пропаганды в г.Черкассы заключается в том что ВСУ не стреляет, а бои ведет ВС РФ, донецкие сепары и террористы.
Опасаюсь сообщить больше иначе меня вычислят».
Добре, що “опасаєтся”, ще краще буде, якщо його таки “вичісліт” СБУ…

Ярослав ЗВЕНИГОРА

 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 4 від квітень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру