“Гетьман Сагайдачний” витурив непроханого гостя – російського сторожового корабля

Дата: 04.06.2015
Автор:

Фрегат ВМС України "Гетьман Сагайдачний"

Військово-морські сили ЗСУ спільно з морською охороною Державної прикордонної служби припинили провокаційні дії з боку бойового корабля Росії, який намагався вести розвідку безпосередньо біля українських територіальних вод. Про це повідомляє одеське видання “Траса Е-95″ з посиланням на прес-центр Командування Військово-морських сил ЗСУ.

“3 червня фрегат українських ВМС україни “Гетьман Сагайдачний” в ході виконання завдань у визначеному районі Чорного моря виявив сторожовий корабель Чорноморського флоту Росії “Ладний”, який намагався вести розвідку безпосередньо біля територіальних вод України. Крім того, російський корабель дрейфував на рекомендованому шляху руху цивільних суден, що становило загрозу безпеці судноплавства”, – йдеться у повідомлення.

Зазначається, що у зв’язку з цим чергові сили флоту були приведені в підвищену ступінь готовності, в море додатково вийшов ракетний катер ВМС України “Прилуки” і базовий тральщик “Генічеськ”, в небо піднявся вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади. ДПС також додатково направила в море корабель морської охорони “Миколаїв”. Російський корабель “вели” радіотехнічні пости берегової системи спостереження.

“Незабаром “Ладний” був змушений відмовитись від реалізації своїх недружніх планів, і вирушив у зворотному від українського берега напрямку. Фрегат “Гетьман Сагайдачний” випровадив непроханого гостя”, – розповіли в прес-центрі Командування ВМС.

www.rbc.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру