Розгромивши ліверпульський “Евертон”, київське “Динамо” вийшло до чвертьфіналу футбольної Ліги Європи

Дата: 20.03.2015
Автор:

На стадіоні НСК “Олімпійський” у Києві “Динамо” перемогло “Евертон” з Ліверпуля із рахунком 5:2 та пройшло до чвертьфіналу Ліги Європи.
На 76-й хвилині захисник киян Антунеш забив п’ятий і останній гол у ворота англійців, встановивши рахунок 5:1.
Через кілька хвилин англійці забили свій другий м’яч, зробивши рахунок 5:2.
динамо
Олег Гусєв зумів забити гол “Евертону” у Києві, як і в Ліверпулі.
На початку другого тайму півзахисник “Динамо” Олег Гусєв забив четвертий гол у ворота “Евертона”.
На 35-й хвилині польський нападник “Динамо” Лукаш Теодорчик забив “Евертону” другий гол і вивів киян уперед, а на 37-й півзахисник Мігел Велозу провів у ворота англійців третій м’яч.
Перед цим на 28-й хвилині гравець “Евертона” Лукаку зрівняв рахунок у матчі з “Динамо” у Києві.
Відкрив лік голам атакувальний півзахисник “Динамо” Андрій Ярмоленко на 21-й хвилині.
Теодорчик
Новачок “Динамо” Лукаш Теодорчик забив другий гол у ворота “Евертона”

Перший матч у Ліверпулі англійці виграли з рахунком 2-1, тож для виходу до чвертьфіналу киянам треба було забивати як мінімум один гол і намагатися не пропустити.
Після першого пропущеного м’яча киян влаштовувала перемога з відривом у два голи.
“Евертон” був останнім англійським клубом у єврокубках у цьому сезоні.
Матч відвідав президент України Петро Порошенко.