Черговий “прольот” Росії: престижні міжнародні велозмагання замість окупованої Ялти пройдуть на карпатській Буковелі

Дата: 31.01.2015
Автор:

Традиційна українська міжнародна велогонка з даунхілу (швидкісного спуску) замість Ялти відбудеться на території карпатського курорту Буковель.

Про це повідомив на прес-конференції в Укрінформі віце-президент Федерації велоспорту України, голова оргкомітету велогонки Олександр Башенко.

“Рівно три місяці тому ми надіслали офіційного листа на адресу Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), в якому йшлося про грубе порушення міжнародного законодавства російською федерацією велоспорту, яка анексувала нашу українську велогонку, подавши її на реєстрацію до міжнародного календаря UCI як “Ялта-Росія”. Міжнародний союз велосипедистів розглянув нашу скаргу і призначив проведення гонки Horizon Cup DHI 2015 в Україні. Керівництво “Буковелю” у свою чергу погодилося провести перші змагання саме на День незалежності України – 22-24 серпня”, – розповів Башенко.

Читайте також: Росія намагається “вкрасти” українські велоперегони в Криму

За словами організатора Bukovel Bike Park Володимира Мельника, місце проведення велогонки дуже зручне для багатьох європейських учасників з точки зору георгафічного розташування. До того ж, у персоналу велогонки вже є досвід організації подібних змагань міжнародного рівня.

“У Буковелі ми маємо єдиний в України велопарк з необхідною інфраструктурою: підйомниками з кріпленнями для велосипедів, якісними трасами, готелями, ресторанами, місцями для активного відпочинку. Із започаткуванням в Карпатах міжнародної велогонки з’являться нові траси європейського рівня, тренувальні бази для вітчизняних та зарубіжних спортсменів. Це, без сумніву, дасть відчутний поштовх розвиткові дисциплін велоспорту, зокрема, такого екстремального як швидкісний спуск, підніматиме рівень майстерності українських маутинбайкерів та залучатиме нових прихильників спорту”, – підкреслив Мельник.

Невдовзі з’явиться офіційний сайт Bukovel Bike Park, який надаватиме всебічну інформацію про нову українську міжнародну велогонку.

http://www.ukrinform.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 12 від листопад 2023

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру