У столиці постане Український національний пантеон Героїв

Дата: 20.01.2015
Автор:

Парламент підтримав пропозицію громадськості та Українського інституту національної пам’яті створити у Києві пантеон героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України. В інших містах країни постануть Алеї героїв. 

За відповідну Постанову, подану н.д. Турчиновим Олександром, зі змінами, внесеними н.д. Ігорем Луценком, проголосувало 247 депутатів.

«Національний пантеон героїв — це місце, де будуть справжні та символічні поховання найвизначніших діячів української історії. Це дуже важливо для нас усіх — адже тільки там, де пам’ятають загиблих, є ті, хто захищає живих», — пояснює голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Український інститут національної пам’яті відповідає в Уряді за здійснення державної політики у даній сфері і вже кілька місяців тому розпочав роботу над створенням концепції Національного пантеону героїв.

Як повідомляють в Інституті, у всьому світі такі пантеони є національною гордістю держави, вони формують у свідомості людей патріотизм та повагу до минулого та сучасного країни.

www.cdvr.org.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру