Киянин розфарбував у синьо-жовті кольори “совкову” зірку на висотці у Москві, збудованій під керівництвом Берії

Дата: 20.08.2014
Автор:

До встановлення українського прапора на висотці на Котельницькій набережній у Москві, а також до розфарбовування зірки на верхівці будівлі в кольори українського прапора причетний, за попередньою інформацією, київський руфер і блогер Григорій, відомий під ніком mustangwanted8. Про це повідомляє російське видання LifeNews.

“Зараз він і ще троє підозрюваних затримані та доставлені в поліційний відділок на Таганці. Триває допит”, – пише видання.

LifeNews також оприлюднило відео того, як альпініст, що всю ніч перефарбовував зірку, спускається вранці в двір із даху висотки на парашуті. Відео зняв на телефон один із жителів будинку.

Нагадаємо: за інформацією ИТАР-ТАСС, затриманих можуть звинуватити у вандалізмі. У такому разі їм загрожує до трьох років ув’язнення.

Юного руфера з Києва зроблять черговим "пугалом" для росіян, але він точно прославиться на Батьківщині...

Житловий будинок на Котельницькій набережній – одна з семи легендарних висоток hjcsqcmrj] столиці. Її було зведено в 1938-1952 роках за проектом архітекторів Чечуліна і Ростовського. Курирував будівництво сумнозвісний Лаврентій Берія. Також висотка стала відомою і престижною завдяки мешканцям.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 20 від червень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру