М’ясорубка для сепаратистів: з Хмельниччини до зони АТО виїхали ракетні установки «Ураган» і «Смерч»

Дата: 17.07.2014
Автор:

На Шепетівському державному ремонтному заводі (Хмельниччина) відремонтували ракетні системи залпового вогню «Град», «Ураган», і найпотужнішу в Україні установку — «Смерч». Замовником є Міноборони України. Уся відремонтована техніка йде на озброєння сил АТО.

«Град», «Ураган», самохідна артустановка «Акація», «Гіацинт», машина управління вогнем артилерії, і ще 126 зразків ракетно-артилерійського озброєння. Коротше, ремонтуємо всі види арт-установок, які є на озброєнні в Україні, — каже директор підприємства Олег Турінський. – 36 з них, у тому числі і вищеперераховані, ремонтує тільки наше підприємство».

За 2 місяці Шепетівський ремонтний завод виконав робіт по замовленню Міноборони України на суму понад 6 млн. грн. До кінця року планують відновити бойової техніки на 60 мільйонів.

«Самохідна артилерійська гаубиця «Гвоздика» — чудова бойова машина, — говорить начальник відділу ремонтного фонду Олександр Степанюк. – Гармата 122 мм, і взагалі машина нашого виробництва – Харків. Але хтось дуже «постарався», щоб вона не була прийнята на озброєння».

Підприємство має 7 основних цехів. Бойові машини розбирають до найменших деталей, залишаючи лише раму. Миють, чистять, фарбують. За необхідності деталь заміняють (або виготовляють самі, або беруть на інших підприємствах). Також бойові машини повністю укомплектовують запасними частинами, інструментом і приладдям (чохли, ящики для боєприпасів). До прикладу, лише одна артустановка «Гвоздика» комплектується з 400 запчастин та приладдя.

Капремонт однієї бойової одиниці, в залежності від машини, триває від 2 тижнів до місяця. Багатьом автомобілям на котрих встановлені ракетні системи по 30 і більше років. Після капремонту їх ресурс збільшується ще на 15 років.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру